Czekoladowy Świat

Czekoladki firmowe – bombonierka też jest ważna!

Sierpień 10th, 2018


Czekoladki firmowe należą do najpopularniejszych prezentów dla firm. Posiadają one bardzo dużo pozytywnych cech, między innymi są tanie, bardzo dobre jeżeli chodzi o personalizacje, oraz prezentują się przepięknie. Jeżeli zależy nam na tym, żeby oczarować klientów jednym małym upominkiem firmowym, to belgijska bombonierka z logo naszej firmy będzie świetnym wyborem, jeżeli chodzi o tani upominek dla firm. Zastanawiamy się nad tym, jakie czekoladki wybrać, nie zwracając uwagi na to, jaki typ bombonierki będzie dobrym wyborem – a moim zdaniem to właśnie najpierw na to, jak wygląda bombonierka, z czego jest zrobiona oraz jak prezentuje się na niej personalizacja jest najważniejszą rzeczą, jeżeli chodzi o upominki dla firm.

Czekoladki firmowe w drewnianej bombonierce – droższy wybór, ale czy warty swojej ceny?

Jeżeli chcemy jak najbardziej oczarować naszych klientów, wręczając im perfekcyjny podarunek z logo naszej firmy, to muszę Wam polecić drewniane szkatułki (typ bombonierki). Jak sami wiecie – drewniane rzeczy często prezentują się przepięknie. Nie inaczej jest w przypadku czekoladek firmowych, których opakowanie wykonane jest z drewna. Dodatkowym plusem takiego opakowania jest to, że możemy na nim zamówić grawer, przez co logo naszej firmy będzie wyglądało jeszcze lepiej.

Możemy postawić na minimalizm

Mała balotynka z kilkoma pralinkami w środku także będzie świetnym podarunkiem firmowym. Nie wszystkie czekoladki firmowe muszą być wykonane z najlepszej czekolady, oraz sprezentowane w świetnej bombonierce. Jeżeli nie mamy dużego budżetu, to polecam Wam zastanowić się właśnie nad balotynkami – gdyż są one idealne jeżeli chodzi o drobne prezenty.

Podsumowując

Te dwa typy bombonierek są moim zdaniem najlepsze, jeżeli chodzi o bombonierki dla firm. Jednak kiedy już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, zamówicie takie czekoladki firmowe – to muszę Was przestrzec przed jednym. Uważajcie by samemu ich nie zjeść :). Pralinki wykonane z belgijskiej czekolady kuszą swoim wyglądem, zapachem oraz smakiem – dlatego jest to bardzo ciężkie zadanie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w reklamowaniu swojej firmy czekoladowymi przysmakami.

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.